محل تبلیغات شما
پله های رسیدن به عشق خالق، عشق بلاعوض به مخلوقین اوست

کمک راهنمای محترم خانماعظم :

وجود هیچکس غم ها را ازبین نمی برد اما کمک می کند با وجود غم ها محکم بایستیم، درست مثل چتر خوب که بارانرا متوقف نمی کند ، اما کمک می کند آسوده زیر باران بایستیم .

ابرها به آسمان تکیه میکنند، درختان به زمین و  انسان ها بهمهربانی یکدیگر .

گاهی دلگرمی یکی چنانمعجزه می کند که انگار خدا در زمین کنار توست .

چه زیبا و دلنشین درگوشه ی قلبم نشستی. چه زیبا حرفهایت بر دلم نشست ، تمام وجودم سرشار از مهربانیتشده و صدای باران محبتت را می شنوم که بر کویر دلم می بارد. دیگر در دلم سرابیوجود ندارد که مدام برای یافتن آب به این سو و آن سو بروم.

دیگر دوران سراب زندگیمبه خواست قدرت مطلق و مهربانی تو عزیز به پایان رسیده است، دیگر صدای زنده شدن وپر آب شدن آبشار زندگیم را می شنوم.

امیدوارم بهترینها درزندگیتان نصیبتان شود.

به اطلاع همسفران عزیز می رسانیم روز دوشنبه 12 آبان ماه 1399 در کارگاه آموزشی همسفران ، مراسم تجلیل از کمک راهنمای محترم سرکار خانم اعظم برگزار می گردد.

از طرف مسؤلین و کلیه اعضای شیخ بهایی از کمک راهنمای محترم سرکار خانم اعظم تشکر و قدردانی می کنیم و برایشان آغازی جدید آرزومندیم.

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران؛دوشنبه مورخ98/07/29 با دستور جلسه D.sap

گفت و گو با کمک راهنما همسفر فهیمه؛ در باب دستور جلسه D.sap

مشارکت مکتوب؛در باب دستور جلسه D.sap

اعظم ,محترم ,کند ,خانم ,راهنمای ,، ,خانم اعظم ,راهنمای محترم ,کمک راهنمای ,می کند ,از کمک ,راهنمای محترم سرکار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ricky's game nensquconswe دو عاشق اورژانس کامپیوتر Mashhad Business مشهد بیزینس - محمد صادق زرگری motidetea سئو سایت winnnecomci mitsuki-race گروه آمادگی دفاعی ناحیه 2 سنندج